9. a 10. 2. 2012 – Kurz „Syntéza na pevné fázi a kombinatoriální chemie“

9. a 10. 2. 2012 se v rámci projektu KombiChem uskutečnil první ze série kurzů „Syntéza na pevné fázi a kombinatoriální chemie“.

Kurz syntézy na pevné fázi byl uspořádán pro studenty studijního programu Bioorganická chemie, Chemie a Organická chemie. Zúčastnili se jej zejména studenti, kteří se v rámci tvorby svých závěrečných prací věnují tradiční organické syntéze v roztoku.

Kurz syntézy na polystyrenové pryskyřici umožnil získat studentům teoretické a zejména praktické zkušenosti z dané oblasti, se kterou by se při standardním průběhu svého studia neměli možnost setkat.

Organizačně se na přípravě a realizaci kurzu podíleli členové výzkumného týmu projektu doc. RNDr. Miroslav Soural, Ph.D., Mgr. Naděžda Cankařová, Ph.D. a Mgr. Barbora Vaňková.

<<< zpět na přehled aktualit

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Admin | 2011 | created by Martin MIKLOŠ