Účast na konferenci v Urbinu – European School of Medicinal Chemistry

Ve dnech 2. - 7. 7. 2012 se členové týmu Kombichem účastnili Letní školy medicinální chemie (Europian School of Medicinal Chemistry) v Urbinu v Itálii. Tato mezinárodní konference byla zaměřena na vzdělávání mladých vědeckých pracovníků a Ph.D. studentů v oblasti medicinální a organické chemie. V jednotlivých sekcích byly prezentovány nejnovější informace na téma: Malaria and neglected tropical diseases; Fragment-based drug discovery: Principles, approaches and tools; Adventures in natural products synthesis and biotechnological methodologies. Součástí setkání byly i „workshopy“, kde účastníci aktivně řešili cvičení na téma: Fragment based drug discovery; Biocatalysis and organic synthesis. Konference se účastnili (abecedně): RNDr. Lucie Brulíková, Ph.D.; Aidan Harrison, Ph.D.; Mgr. Lukáš Jedinák; Mgr. Adam Šimáček a Mgr. Barbora Vaňková.

<<< zpět na přehled aktualit

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Admin | 2011 | created by Martin MIKLOŠ